Sayonara, GS: Lexus відправив седан у «останню мандрівку»

Преміальний бренд компанії Toyota офіційно оголосив про завершення виробництва седана GS четвертого покоління в серпні цього року і представив його прощальну версію Eternal Touring для японського ринку.

Перший Lexus GS дебютував у 1993 році, а нинішнє четверте покоління седана вийшло на глобальний ринок в 2012-му. Слово «глобальний» тут важливо, тому що перший GS призначався для ринку США, історичної батьківщини бренду Lexus, а седан четвертого покоління продавали також в Європі, в Японії, в Росії і багато де ще. Але успіху, незважаючи на широту поширення, не сталося. У Європі в рік вдавалося продавати трохи більше двох тисяч примірників GS, в США найкращим роком для седана четвертого покоління став 2015-й, коли вдалося реалізувати 23 117 машин. У минулому році Lexus GS в Америці розійшовся тиражем всього 3378 примірників. З Європи модель вже пішла
thumb-image-252925
Загалом,повноцінного конкурента «п'ятірці» BMW з Lexus GS не вийшло, хоча задатки були непогані: класичне компонування і благородний профіль, ефектна деталировка (GS першим приміряв нинішнє фірмове для Lexus веретеноподібне оформлення передка), потужні і надійні атмосферні мотори V6 і V8, доброзичливі відгуки преси.
thumb-image-252928

Lexus ES, до слова, в минулому році розійшовся в США тиражем 51 336 примірників, що на 6% більше, ніж в 2018-му. Власне ES і буде тепер одноосібно представляти марку Lexus в бізнес-класі, а GS доживає свої останні місяці - його збірка в Японії припиниться в серпні цього року, про що сьогодні було оголошено офіційно, хоча перші чутки про занепад кар'єри GS з'явилися ще три роки тому .

Для японського ринку підготовлено спеціальне прощальне виконання GS, яке назвали Eternal Touring.
Його можна перекласти як «вічна подорож» або, якщо літературно, «останню путь». До особливостей прощальній комплектації відносяться залита чорним глянцем фальшрадиаторная решітка, чорні корпуси дзеркал, чорна накладка-спойлер на кришці багажника, унікальний дизайн колісних дисків, помаранчеві гальмівні супорти, шкіряний салон з кольоровими вставками і декоративними карбоновими накладками. Виконання Eternal Touring буде доступно з 1 червня цього року для версій GS450h, GS350, GS300h і GS300. Ціни починаються з оцінки 7 100 000 ієн ($ 65 900).
thumb-image-252936
Станція технічного обслуговування
thumb-image-252937
thumb-image-252938
Станція технічного обслуговування
00
03

Списки в статті